ПРО КОМПАНІЮ

Про Нас

ТОВ «Бі Базз» є 100% українським підприємством, заснованим у 2016 році.

 

Виробничу базу ТОВ «Бі Баззз» розташовано у самому центрі України − у Кіровоградському регіоні у с. Могутнє.

 

Підприємство має виробництво з замкнутим циклом, забезпеченим максимальним контролем усього ланцюга руху продукту − від пасіки до споживача

 

 

Вища якість

Розуміючи всю відповідальність перед споживачем за якість виробленої продукції, ми продаємо лише якісний мед. Високий рівень якості продукту забезпечується завдяки багатоступеневій системі контролю і сучасній методиці досліджень.

 

Перевірка меду здійснюється як у державних, так і у незалежних українських та зарубіжних лабораторіях. Тож наш продукт є абсолютно безпечним і відповідає вимогам ДСТУ 4497:2005 «Мед натуральний».

Контакти

У своїй повсякденній роботі ми керуємося вимогами ДСТУ 4161:2003 «Системи управління безпекою харчових продуктів. Вимоги» та принципами системи управління безпечністю харчових продуктів  НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Докладніше

Співпраця

ТОВ «Бі Баззз» співпрацює як із пасічниками, так і з оптовими постачальниками меду, здійснюючи закупівлі меду впродовж усього року за найконкурентнішими цінами.

 

 

Експорт

ТОВ «Бі Баззз» поставляє свою продукцію до країн ЄС, Африки та Американського континенту. Експорт здійснюється у 200-літрових харчових бочках, автомобільним або морським транспортом на умовах INСOTERMS у терміни, узгоджені з покупцем.

 

 

Докладніше

©2016 Be Buzzz. All Rights Reserved.