ТОРГІВЛЯ

Для імпортера

ТОВ «Бі Базз» поставляє свою продукцію до країн Євросоюзу, Африки та Американського континенту. Експорт здійснюється у 200-літрових харчових бочках, автомобільним або морським транспортом на умовах INСOTERMS у терміни, узгоджені з покупцем.

 

 

 

 

Для пасічника

ТОВ «Бі Баззз» співпрацює як з пасічниками, так і з оптовими постачальниками меду, здійснюючи закупівлі меду упродовж усього року за найконкурентнішими цінами.

 

Ми закуповуємо мед:

 

- на умовах доставки на виробничу базу підприємства (с. Могутнє, вул. Кірова, 152 «З», Кіровоградський район, Кіровоградська область);

 

- на умовах самовивозу безпосередньо з пасіки.

 

Оплата здійснюється як у готівковій формі, так і за безготівковим розрахунком.

 

 

 

Контакти

ІНСТРУКЦІЯ ПАСІЧНИКУ

Як продати свій мед?

Очікуйте дзвінка

Укладіть угоду

Залишіть заявку

Підготуйте документи

Подзвоніть або напишіть нам про своє бажання продати мед

В найкоротший термін ми

зв'яжемся з Вами для обговорення усіх деталей

 

Підготуйте необхідні документи , які вказані на цій сторінці

Шановні бджолярі, ми завжди у Вашому розпорядженні!

 

Компанія «Бі Базз» несе повну відповідальність за тару, в якій пасічник продає нам мед. Відповідальність поширюється на весь період перебування тари на нашому виробництві, а також під час перевезення в транспорті нашого підприємства.

Залишити заявку

Село:  Могутнє

 

Область: Кіровоградська

 

Улица: Кірова 152 «З»

 

Телефон: +38 (067) 546-52-95

Куди везти мед

Список необхідних документів

Паспортні дані;

 

ІПН (ідентифікаційний податковий номер);

 

Ветеринарне свідоцтво Форма 2 на дану партію меду (цей документ повинен супроводжувати мед з Вашої пасіки, подвір'я, тобто видається в дорогу. Даний документ зобов'язані Вам видати у ветеринарній службі за місцем реєстрації пасіки).

 

Деякі важливі особливості

Підписувати закупівельний акт повинен особисто продавець меду або його довірена особа при наданні нотаріального доручення.

 

Новий чинний податковий кодекс України (ПКУ) не передбачає в даний час надання бджолярем-продавцем довідки Форми 3ДФ для оформлення закупівельного акту. Це, звичайно ж, позитивне спрощення в порівнянні з тим, як це було раніше.

 

Податковий кодекс України надає податкові пільги виробникам сільськогосподарської продукції, зокрема виробникам меду (п.165.1.24 ПКУ). Для цього необхідно виконання декількох умов.

 

Пасічник повинен мати у власності земельну ділянку або ділянки які не перевищують розміри, встановлені ст.121 Земельного кодексу України, а саме:

 

- для ведення особистого селянського господарства - не більше 2 га.

- для ведення садівництва - не більше 0,12 га.

- для будівництва та обслуговування житлового будинку в селах - не більше 0,25 га; в селищах-не більше 0,15га; в містах-не більше 0,10 га.

- для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 га.

- земельний пай, розмір якого не обмежений, який здається в оренду.

 

Дохід, який за рік не перевищує розміру 100 мінімальних заробітних плат (МЗП) не підлягає оподаткуванню, що становить в 2016 році 137 800. Такі фізичні особи здійснюють продаж меду оптом без отримання довідки про наявність земельних ділянок. У разі, коли сума доходу перевищує 100 МЗП, така особа зобов'язана надати податковим органом довідку про самостійне вирощуванні та оподаткуванню підлягає сума перевищує розмір в 100 МЗП.

 

Чи необхідно подавати декларацію в податкову інспекцію про суму отриманого доходу? - У разі якщо Ваш річний дохід становив менше 120 МЗП декларація про доходу не подається (п 179.2 ПКУ).

 

 

Пояснення з приводу повернення тари

Компанія «Бі Базз» несе повну відповідальність за тару, в якій пасічник продає нам мед. Відповідальність поширюється на весь період перебування тари на нашому виробництві, а також під час перевезення в транспорті нашого підприємства.

 

Тара повертається у міру звільнення в обумовлені терміни в залежності від сезонних ритмів роботи виробництва.

Виконуючи свої зобов'язання чітко і в повному обсязі компанія «Бі Базз» прагне до побудови доброзичливих і довгострокових відносин з партнерами-постачальниками меду.

 

Шановні бджолярі, ми завжди у Вашому розпорядженні!

 

©2016 Be Buzzz. All Rights Reserved.